Sands Level & Tool SL12AB36 36” Professional Brass Bound Mahogany Level (6 Vials)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
03
quantity
Product details
Category
General Information
Brand
Sands Level & Tool
UPC
California Residents
Part Number
SL12AB36
Product Type
Level
Physical Characteristics
Length
36" (914.4mm)